2018. május 31. csütörtök
15:00 Térmuzsika /Off-program/
/48-as tér/
16:00 – A IV. Komlói Amatőr Színházi Találkozó ünnepélyes megnyitója
/48-as tér/
17:00 Szabad Színház, Székesfehérvár – Római karnevál (60 perc)
/Színház- és Hangversenyterem/
18:15 Szakmai beszélgetés
/Közösségek Háza/
19:00 RÉV Színház – KB35 Inárcs, Győr-Inárcs – Othello (80 perc)
/Színház- és Hangversenyterem/
21:00 40+ zenekar koncertje /Off-program/
/48-as tér/
22:00 What’sUpCi zenekar koncertje /Off-program/
/48-as tér/
2018. június 1. péntek
11:30 Szakmai beszélgetés
/Közösségek Háza/
12:00 Escargo Hajója, Pécs – Büntető (90 perc)
/Színház- és Hangversenyterem/
14:30 S.K. Társulat, Pápa – Egy őrült naplója (65 perc)
/Színház- és Hangversenyterem/
16:00 Alig Színpad, Veszprém – Nyár utca, nem megy tovább (50 perc)
/Színház- és Hangversenyterem/
17:00 Térmuzsika /Off-program/
/48-as tér/
17:45 Szakmai beszélgetés
/Közösségek Háza/
19:00 Súgólyuk Színház, Komló – Még egyszer hátulról (120 perc)
/Színház- és Hangversenyterem/
21:00 Attila fiai koncert /Off-program/
Közreműködnek: Varga Miklós, Kalapács József, Rudán Joe, Tóth Reni…
/48-as tér/
2018. június 2. szombat
9:00-tól Családi nap a téren /Off-program/
bábszínházzal, játékokkal, állatsimogatóval, kézműves vásárral
/48-as tér/
11:00 Szakmai beszélgetés
/Közösségek Háza/
12:00 Soltis Lajos Színház, Celldömölk – Szentivánéji álom (150 perc)
/Színház- és Hangversenyterem/
14:30 Térmuzsika /Off-program/
/48-as tér/
15:45 Szakmai beszélgetés
/Közösségek Háza/
16:30 Körmendi Kastélyszínház Társulat, Körmend – Novecento (50 perc)
/Színház- és Hangversenyterem/
17:30 Térmuzsika /Off-program/
/48-as tér/
18:00 Szakmai beszélgetés
/Közösségek Háza/
19:00 Kb 35, Inárcs – Ti, mint én (80 perc)
/Színház- és Hangversenyterem/
21:00 Budapest Jazz Orchestra – Queen Real Jazz koncert /Off-program/
Közreműködnek: Wolf Kati, Kocsis Tibor, Csordás Levente
/48-as tér/
2018. június 3. vasárnap
9:00 Szakmai beszélgetés
/Közösségek Háza/
10:00 Rába(p)ART Társulat, Ikervár – Osztozkodás (35 perc)
/Színház- és Hangversenyterem/
11:30 Érmihályfalvi MÓKA színjátszó kör, Érmihályfalva – Az ördög (80 perc)
/Színház- és Hangversenyterem/
13:00 Szakmai beszélgetés
/Közösségek Háza/
14:00 Vastag Csaba koncert /Off-program/
/48-as tér/
15:00 – A IV. Komlói Amatőr Színházi Találkozó ünnepélyes zárása, díjkiosztó
/48-as tér/
A fesztivál minden programja INGYENES!
A versenyprogramok megtekintéséhez a színház korlátozott befogadóképessége miatt előzetes regisztráció szükséges! Regisztrálni személyesen a komlói Színház- és Hangversenyteremben valamint a 72/483-014-es telefonszámon lehet!
A legtöbb előadást megtekintő nézőink között színházlátogatással egybekötött soproni wellness-hétvégét sorsolunk ki!!!
A műsorváltoztatás jogát fenntartjuk! A rendezvényen hang- és képrögzítés történik!